31 maja to Światowy Dzień Bez Papierosa.
W internacie postanowiliśmy obchodzić go nieco wcześniej. W dniach 21 i 25 maja wychowankowie uczestniczyli w pogadance na temat szkodliwości palenia tytoniu i e- papierosów, następnie podczas zajęć warsztatowych otrzymali hasła i według ich przesłania stworzyli plakaty antynikotynowe.
Na zakończenie została przygotowana gazetka profilaktyczna dotycząca szkodliwości palenia papierosów. Te osoby, które chciały wyciągnęły odpowiednie wnioski.
Bo grunt to ZDROWO ŻYĆ!!!
