BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy

W dniach 6-7 kwietnia  2024 roku odbył się „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” . Targi odbywały się na płycie PGE Narodowego, dzięki czemu można było testować i porównywać setki rowerów niezależnie od warunków pogodowych. BikeExpo.pl stało się największą imprezą tego rodzaju w Polsce, a Narodowy Test Rowerowy ma skalę europejską i nadal prężnie się rozwija, promując zdrowie, poprzez uprawianie sportu oraz szeroko pojętą eko komunikację. Na targi została zaproszona również Szkoła Umiejętności w Lubartowie z prototypem roweru elektrycznego Firmy F.P.H. „Woźniak” – EKOBICYKL. Stanowisko nasze cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno zwiedzających jak i gwiazd sportu a także telewizji i youtuberów. Szczególnie z powodu innowacyjnego roweru przyszłości koniecznie zobacz linki i obejrzyj zamieszczony film.

 

Fotorelacja

Jesteśmy w 9 min.

 

Jesteśmy od 37 min 30s