Informacja – testy egzaminacyjne

Dyrekcja Szkoły Umiejętności w Lubartowie Branżowej Szkoły II stopnia informuje słuchaczy o możliwości skorzystania z materiałów dotyczących egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2019), które  są dostępne na stronie:

                                      https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania           z egzaminów zawodowych opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana. Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY. 

Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań.

Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji. Dostępne są także dodatkowe funkcje premium, ale nie są one w żaden sposób wymagane do korzystania z Serwisu.