Szkolenie z cyklu Kuchnie Świata – Kuchnia Vege

Kuchnia wegańska zaskakuje. Nawet najwytrwalsi mięsożercy w trosce o środowisko przekonują się do wegańskich dań, które są naprawdę pyszne! Ci, którzy nie mogą żyć bez smaku mięsa bardzo łatwo nabierają się na to, że w konkretnym daniu jest ono jednym ze składników, podczas gdy… potrawa jest przyrządzona tylko z roślin! Wiemy jednak, że osobom, które już zdecydowały się o przejściu na dietę wegańską i tym, którzy rozważają ten krok, brakuje wielu ulubionych dań. 

 Zajęcia rozpoczęto w 2020r. kontynuowano od 14 do 16.05.2021r. w Szkole Umiejętności w Lubartowie Branżowej Szkole I stopnia  odbyły się zajęcia dla uczniów z cyklu: Kuchnie Świata – Kuchnia Vege.

Szkolenie zorganizowano dla trzech grup szkoleniowych uczniów  w wymiarze 24 godzin /grupa  w ramach Projektu „Gotowi na Sukces” który realizowany jest w okresie od 01.01.2020 do 31.12.2021 roku. Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie Uczniów Szkoły Umiejętności  poprzez specjalistyczne zajęcia i kursy kwalifikacyjne.

Warsztaty gotowania: kuchnia wegańska to przede wszystkim świetna zabawa, ale też nowe umiejętności.

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi i zdobywać razem z nimi wiedzę oraz inspiracje — warsztaty z przygotowywania kuchni wegańskiej są właśnie dla Ciebie!