Doświadczenie + wynagrodzenie = staże

W miesiącu maju 2021 po powrocie uczniów do nauczania w formie stacjonarnej rozpoczęto kolejną edycję praktyk zawodowych w ramach projektu „Gotowi na Sukces”. Młodzież sprawdzi swoją wiedzę i umiejętności oraz zdobędzie doświadczenie zawodowe.  Za swój wysiłek otrzyma wynagrodzenie.

 Praktyki zawodowe realizowane były w dniach wolnych od zajęć szkolnych oraz praktyk zawodowych wynikających z podstawy programowej  łącznie 150 h.  W praktykach w tym roku szkolnym dotychczas wzięło 61 osób w tym w okresie Wrzesień 2020-Listopad 2020 16 osób, w okresie  Maj -Czerwiec 38 osób, na  okres wakacyjny pozostało na praktyce 7 uczniów z kierunku kucharz oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Staże to sposób na rozwój osobisty i zawodowy oraz podreperowanie osobistego budżetu.

Za rok kolejne staże. Powodzenia!