Spotkanie opłatkowe

I znów zbliża się cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Na tą wyjątkową uroczystość przybył Pan Dyrektor Krzysztof Woźniak, Pani Dyrektor Urszula Ziomek, nauczyciele, pracownicy administracji, uczniowie oraz pozostali pracownicy. Spotkaniu towarzyszyła radosna, świąteczna atmosfera. Spotkanie rozpoczęło się od odczytania w języku polskim i ukraińskim Ewangelii  według Św. Łukasza przeznaczone na Wieczór Wigilijny. Życzenia świąteczne złożyła dyrekcja szkoły, pani Urszula Ziomek oraz Pan Krzysztof Woźniak następnie odśpiewane zostały tradycyjne kolędy w obydwu językach. Uczniowie otrzymali prezenty, które św. Mikołaj w pośpiechu zostawił pod choinką. Zwieńczeniem spotkania było podzielenie się opłatkiem i indywidualne życzenia.

Fotorelacja