Zakończenie roku szkolnego 2020/2021


Wyjątkowy rok szkolny, podczas którego uczniowie marzyli, by móc chodzić do szkoły, już za nami.
25 czerwca o godzinie 8:00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. Przybyła radosna i odświętnie ubrana młodzież, by odebrać świadectwa i po raz ostatni przed wakacjami spotkać się z wychowawcami oraz kolegami w klasach.
Następnie wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnienia i listy gratulacyjne za bardzo dobre osiągnięcia w nauce. Po zakończeniu uroczystości oficjalnych, wychowawcy spotkali się z uczniami w salach klasowych. Na zakończenie już całe klasy zapozowały do pamiątkowych fotografii.

Wszystkim wychowankom oraz pracownikom życzymy bezpiecznego wypoczynku.
Podczas wakacji przestrzegajmy zasad sanitarnych.
To był trudny rok, ale mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się razem w murach naszej szkoły.

Życzymy udanych wakacji!