social media magazine homerpage

archiwa MH

Ferie zimowe

Szanowni rodzice, droga młodzieży

W związku z nauczaniem zdalnym w roku szkolnego 2020/2021, zmieniamy terminarz nauczania i klasyfikacji uczniów.

23-31.12.2020r. zimowa przerwa Świąteczna

4-17.01.2021r. ferie zimowe

Natomiast od 18 do 29.01.2021 kończymy naukę I semestru i wystawiamy oceny.  Mamy nadzieję, że 18 stycznia spotkamy się już wszyscy osobiście w szkole. Jeśli nauczanie zdalne zostanie przedłużone, będziemy pracować tak jak dotychczas, na szkolnej platformie edukacyjnej moodle.

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo, Droga Młodzieży

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

Pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia

Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa wyjątkowym czasem

Spędzonym z najbliższymi, bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele i pracownicy

Szkoły Umiejętności w Lubartowie

Indywidualne Dni Otwarte i Rekrutacja 2021/2022 już trwają!

Indywidualne Dni Otwarte

Dodatkowo uruchomiliśmy „Indywidualne Dni Otwarte”. Ideą tej inicjatywy jest umożliwienie poznania szkoły, naszych możliwości i oferty osobiście poprzez odpowiednio wcześniej umówioną wizytę w naszej placówce. W trakcie tej wizyty pomożemy Ci wybrać idealny dla Ciebie zawód. Aby umówić się na „Indywidualny Dzień Otwarty” wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wspomniany formularz oraz wszystkie dane kontaktowe znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Rekrutacja 2021/2022  i Doradztwo Zawodowe już trwają!

Liczy się kolejność składania podań. Przyjdź, zobacz, zastanów się. Planujemy otworzyć 2 klasy po 25 osób, aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces zapisów, uruchomiliśmy rekrutację elektroniczną oraz osobistą w sekretariacie szkoły. Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do  naszej szkoły. Konieczne dokumenty jak i wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz klikając w poniższy przycisk.