Stypendyści Szkoły Umiejętności

W dniu 11 stycznia 2023 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (LCK) odbyła się konferencja podsumowująca program „Lubelska kuźnia talentów 2021-2023”. W wydarzeniu uczestniczyło 40 uczniów z najwyższymi osiągnięciami, którym stypendia wręczył członek zarządu Bartłomiej Bałaban. W liczbie uczniów najwyższymi osiągnięciami było 3 uczniów z naszej Szkoły.

Szanowni Stypendyści,
Szkoły Umiejętności w Lubartowie Branżowej Szkoły I stopnia

składamy Wam serdeczne gratulacje za Wasze osiągnięcia oraz znakomite wyniki w nauce, które w pełni zasługują na wyróżnienie, jakim jest stypendium w ramach programu stypendialnego Lubelska kuźnia talentów 2021-2023. Wyrażamy nadzieję, że otrzymane stypendium stanie się dla Was dodatkową motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności oraz pomoże w realizacji Waszych marzeń i aspiracji. Życzymy Wam kolejnych sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji. Niech nauka będzie dla Was nie tylko formą spełniania ambicji, ale także przygodą dającą wiele zadowolenia oraz wyznaczającą dalsze cele.