Wojewódzki Konkurs Biblioteczny

Miło nam poinformować, że uczeń Szkoły Umiejętności w Lubartowie Andrii Liakhov z klasy I M otrzymał Podziękowania za udział w wojewódzkim konkursie bibliotecznym organizowanym przez Bursę Szkolną nr 3 w Lublinie. Celami konkursu były min. popularyzacja czytelnictwa oraz rozwijanie uzdolnień artystycznych wychowanków burs i internatów województwa lubelskiego. Zadanie polegało na przygotowaniu dowolną techniką plastyczną w formacie A3 plakatu promującego czytelnictwo. Do rywalizacji przystąpiło 55 uczniów z placówek w Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Zamościu. Praca ucznia naszej szkoły wykonana została w konwencji mangi i opatrzona cytatem Umberto Eco: „Kto czyta, żyje podwójnie”. Doceniamy pracowitość, gratulujemy pomysłowości i zachęcamy do rozwijania uzdolnień oraz angażowania się w kolejne przedsięwzięcia!