Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP „Bezpieczni do startu”

W dniu 20. 09. 2022 w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach BHP „Bezpieczni do startu”. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Natalia Zdunek i Julia Danilewicz z kl. 1KM oraz Dominik Jankiewicz i Kamil Mitura z kl 1M.

Celem spotkania było popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs składał się z dwóch etapów: części pisemnej w formie testu oraz ustnej odpowiedzi na trzy wylosowane pytania. Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni, że nasi uczniowie odważyli się uczestniczyć i sprawdzić swoją wiedzę z zakresu BHP. Szczególnie gratulujemy dziewczynom, które powróciły z pucharami i nagrodami zajmując: Natalia – trzecie miejsce oraz Julia – czwarte miejsce. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole.