Indywidualne Dni Otwarte i Rekrutacja 2021/2022 już trwają!


Indywidualne Dni Otwarte

Dodatkowo uruchomiliśmy „Indywidualne Dni Otwarte”. Ideą tej inicjatywy jest umożliwienie poznania szkoły, naszych możliwości i oferty osobiście poprzez odpowiednio wcześniej umówioną wizytę w naszej placówce. W trakcie tej wizyty pomożemy Ci wybrać idealny dla Ciebie zawód. Aby umówić się na „Indywidualny Dzień Otwarty” wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wspomniany formularz oraz wszystkie dane kontaktowe znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

 

Rekrutacja 2021/2022  i Doradztwo Zawodowe już trwają!

Liczy się kolejność składania podań. Przyjdź, zobacz, zastanów się. Planujemy otworzyć 2 klasy po 25 osób, aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces zapisów, uruchomiliśmy rekrutację elektroniczną oraz osobistą w sekretariacie szkoły. Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do  naszej szkoły. Konieczne dokumenty jak i wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz klikając w poniższy przycisk.