Nauczanie Hybrydowe

Nauka  w trybie Hybrydowym od 19.10.2020

 

Informuję , że od dnia 19 października 2020 roku w Szkole Umiejętności  przechodzimy na tryb nauczania hybrydowy czyli mieszany. Zajęcia będą się odbywały zarówno w trybie zwykłym sposób dotychczasowy czyli w szkole  jak i w  sposób  zdalny. Zdalne nauczanie będzie prowadzone za pomocą platformy Moodle ( tak jak w zeszłym roku). Plan tygodniowy zajęć jest taki sam. Zmienia się tylko forma prowadzenia zajęć wxóre dni.

 

Wprowadzone zmiany:

 

KLASA  I

Poniedziałek, Wtorek i Czwartek – nauka w szkole jak dotychczas.

Środa i Piątek  – nauka będzie odbywała się zdalnie na platformie Moodle

 

KLASA II P

Wtorek, Środa i Piątek – nauka w szkole jak dotychczas.

Poniedziałek i Czwartek – nauka będzie odbywała się zdalnie na platformie Moodle

 

 

KLASA II G

Środa, Czwartek i Piątek – nauka w szkole jak dotychczas.

Poniedziałek i Wtorek – nauka będzie odbywała się zdalnie na platformie Moodle

 

 

KLASY III A i B

Od poniedziałku do piątku zajęcia będą prowadzone jak dotychczas.

Tryb nauki nie zmienia się.

W tym semestrze mamy zaplanowane zajęcia  zawodowe Modułowe  i  PRAKTYKA 

Platforma Moodle będzie wykorzystana do wsparcia kształcenia Modułowego

 

Podsumowanie:

 

Wszystkich uczniów zatem prosimy o zapisanie się na poszczególne przedmioty do swoich klas na Platformie Moodle.  Procesem zarządza i jest odpowiedzialny Pan Mariusz Tarnowski – nauczyciel informatyki. Wspierają proces wychowawcy klas i  nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

Prosimy Rodziców o włączenie się w proces. Prosimy, żebście  byli w kontakcie z nami. Jeżeli nauka zdalna byłaby utrudniona z jakiegoś powodu – brak sprzętu , brak internetu będziemy także mogli przygotować dla uczniów materiały w formie  papierowej do ćwiczeń  na lekcje prowadzone zdalnie.

Jesteśmy Moi Drodzy w sytuacji, która stawia wyzwania zarówno przed Wami Kochani Uczniowie jak i przed  nami – Waszymi nauczycielami   i wychowawcami , a także  Waszymi  Rodzicami. Wspólnie we współpracy i dyscyplinie podołamy tym wyzwaniom.

 

Przypominamy o rygorze sanitarnym!!! 

M D D czyli MASECZKA # DYSTANS # DEZYNFEKCJA

 

                                                                                        Dyrektor Szkoły Umiejętności

                                                                                                 Krzysztof Woźniak