Zakończenie pierwszego etapu stażu.

W dniach  od 15 czerwca do 31 lipca 2020 r.  w Szkole  Umiejętności w Lubartowie realizowany  jest staż gastronomiczny i staż dla mechaników z projektu  Szkoła Umiejętności XXI wieku. W pierwszym etapie  stażu wzięło udział  szesnaście  osób, które musiały wypracować 150 godzin  w pracowniach gastronomicznych i mechanicznych  Szkoły Umiejętności. Uczniowie, którzy uczestniczyli  w zajęciach zdobyli nowe doświadczenie oraz umiejętności zawodowe. Za udział w projekcie każdy z uczestników otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1800,00zł.  Kolejne grupy uczestników w najbliższym czasie podejmą wyzwanie i rozpoczną staż. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia oraz  przyjemnej nauki.

Po zakończeniu pierwszego etapu stażu było zorganizowane spotkanie z herbatą oraz tortem wraz z pokazem parzenia herbaty po rosyjsku z samowaru.

Snapchat-509451248

Zdjęcie 13 z 14