Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Nietypowo, oryginalnie i inaczej niż każdego roku w dniu dzisiejszym kończymy rok szkolny 2019/2020.

Przechodzi do historii jako nietypowy i inny, a przede wszystkim edukacyjny. Po raz pierwszy bierzemy udział, jako społeczność szkolna i światowa w trudnym czasie jakim jest pandemia.

Trudności zawsze mobilizują, wyzwalają nowy potencjał i tak też jest tym razem. Realizowaliśmy program na odległość dzięki nośnikom internetowym. Wszyscy staraliśmy sprostać wyzwaniu, łatwo nie było. Zarówno Wam jak i nam nauczycielom.

Nowa rzeczywistość wymagała więcej pracy i staranności. Możemy Tobie pogratulować. Jest to sukces zarówno Szkoły jak i każdego z was indywidualnie. Wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy. Po każdej pracy, a tym bardziej po tak wzmożonym wysiłku wszyscy zasługujemy na odpoczynek i zasłużone wakacje. Odpoczywajcie, nabierajcie sił przed nowym, kolejnym rokiem szkolnym, aby sprostać nowym może jeszcze większym wyzwaniom. Dobrych, szczęśliwych wakacji oraz szczęśliwego powrotu.

Nauczyciele i pracownicy

Szkoły Umiejętności

I FPH Woźniak

 

DSC0006

Zdjęcie 1 z 23