Komunikat – informacja dla Rodziców i Uczniów

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą ograniczenia funkcjonowania szkół informujemy, że: od  dniach 12. 03.2020 r. do odwołania,  zawieszone  zostają wszystkie zajęcia lekcyjne w Szkole Umiejętności w Lubartowie.

            W związku z zawieszeniem zajęć w szkole mającym na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce prowadzimy nauczanie zdalne dla naszych uczniów  przez Platformę Edukacyjną – Szkoła Umiejętności ( jeżeli ktoś jeszcze nie jest zalogowany prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły).

            Nauczyciele poszczególnych przedmiotów systematyczne opracowują i przekazują uczniom drogą elektroniczną zagadnienia i karty pracy dotyczące tematów lekcji. Uczniowie powinni stosować się do wskazówek i instrukcji, jakie otrzymują od wychowawcy i nauczycieli oraz kontaktować się z nimi w wypracowanej w ostatnich dniach formie. Wykonane przez uczniów zadania, karty pracy,  powinny być przez nich odesłane drogą elektroniczną do nauczycieli jako potwierdzenie realizacji materiału przedmiotowego.

            Zachęcamy abyście Państwo w tym trudnym czasie motywowali i wspierali swoje dzieci do systematycznej nauki poza szkołą.

W razie pytań: sekretariat szkoły tel. 81 854 41 00, e-mail: su12@poczta.fm