2017.10.27 Warsaw Moto Show – święto motoryzacji w Nadarzynie

 Przez trzy dni (  27-29 października 2017 r. ) Nadarzyn pod Warszawą był stolicą motoryzacji. W halach wystawionych Ptak Warsaw Expo odbyły się targi Warsaw Moto Show.

Uczniowie Szkoły Umiejętności w dniu 28 października  uczestniczyli w tym wydarzeniu . Impreza ulokowana była w czterech halach oraz na terenach otwartych . Wystawiono tysiąc pojazdów różnych klas, odbyły także premiery najnowszych modeli samochodów, które we wrześniu miały światowe odsłony na salonie  we Frankfurcie.

Zwiedzający mogli z bliska zobaczyć m.in. sportowego Lexusa LC 500h oraz limuzynę LS tej firmy, luksusowe Audi A8 oraz wiele innych różnych modeli aut.

Naszą uwagę przyciągnęły także Mistrzostwa Polski Modeli zdalnie sterowanych oraz pokazy Air-ride (auta tańczące w rytm muzyki), driftu (jazda po torze z kontrolowanymi poślizgami) oraz stuntu (jazda figurowa na motocyklu). Bogaty  program, zaproponowane uczestnikom atrakcje sprawiły, że wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.