2017.06.23 Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Umiejętności w Lubartowie

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Umiejętności w Lubartowie

Dnia 23 czerwca 2017 r. w Szkole Umiejętności w Lubartowie, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wręczone zostały świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz świadectwa promocyjne. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu narodowego . Cała społeczność naszej szkoły powitał właściciel – pan Krzysztof Woźniak, który dokonał podsumowania i podziękował młodzieży i nauczycielom  za rok wytężonej i ciężkiej pracy. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego wręczone zostały nagrody – za najwyższą średnią ocen oraz wysoką frekwencję.
Docenieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie angażowali się  w działalność w wolontariacie.

Wszystkim nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji