2014.03.30 IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy

Dnia 30 marca 2014 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Przez trzy dni organizatorzy we współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych starali się zapewnić młodzieży miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 38 uczestnikom i ich opiekunom z całej Polski.

W trakcie Konkursu w dniach 28 i 29 marca odbyły się zajęcia integracyjne dla uczestników IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej, konkurs strzelecki, spacer po Tarnowie i zwiedzanie Muzeum Miasta Tarnowa oraz zajęcia komputerowe i sportowe.

Szkołę Umiejętności na tej uroczystości reprezentował Adrian Karpiński, uczeń klasy I M wraz z opiekunem p. Pawłem Świstem.