PRZEMYSŁAW POWROŹNIK NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH 2013.10.31

30 października 2013 r. uczeń Szkoły Umiejętności uczestniczył  w Indywidualnych   Mistrzostwach Rejonu w tenisie stołowym, które odbyły się w Dęblinie. Reprezentant Szkoły Umiejętności -   Przemysław Powroźnik  awansował do zawodów wojewódzkich, które odbędą  się 5 listopada w Hrubieszowie.

II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2013.10.30

Dnia 30 października 2013 r.  w  Zespole Szkół Nr 2 w Lubartowie odbył się II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  o Puchar Starosty Lubartowskiego.

W rozgrywkach uczestniczyło pięć szkół:

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – „LICEALIADA” 2013.10.21

W dniu 21 października 2013 r. w pawilonie K.S. Lewart zostały rozegrane mistrzostwa, w których naszą szkołę reprezentował Przemysław Powroźnik. Uczeń Szkoły Umiejętności zajął  I miejsce i uzyskał awans do zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym w Dęblinie.

XIV ROWEROWY TOR PRZESZKÓD - 2013.10.04

Reprezentacja Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyła w XIV Rowerowym Torze Przeszkód , który rozgrywany był 4  października 2013 r. Organizatorem turnieju było Miejskie Koło Turystyki Rowerowej „ RELAKS” w Lubartowie.