Herb Szkoły
Ankieta
Czy podoba się wam nowa szata graficzna strony?

TAK

NIE

Wymiana linkami
Firma Produkcyjno - Handlowa Woźniak
Projekt MI-MK

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.
Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

W czwartek 30 marca uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie wraz z opiekunami uczestniczyli w Przemysłowej Wiośnie w Kielcach na Targach Druku 3D oraz obrabiarek, laserów i robotów przemysłowych.       


Ewaluacja zewnętrzna w Zasadniczej Szkole Zawodowej
Newsy

Informujemy, że w Zasadniczej Szkole Zawodowej zostanie przeprowadzona ewaluacja zewnętrzna problemowa w zakresie wymagań:


  1. Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji;
  2. Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej;
  3. Szkoła lub placówka organizuje procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Ewaluacja rozpocznie się w dniu 10 listopada 2014r.


Rekrutacja trwa
Dziennik

Rekrutacja trwa !!!


Egzamin zawodowy w Zasadniczej Szkole Zawodowej
Filmy

Zapraszamy do obejrzenia filmu z egzaminu zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej, który odbył się dn. 07.07.2014r.: egzamin zawodowy w ZSZ- FILM


DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI
Newsy

ZAPRASZAMY  NA DNI OTWARTE W SZKOLE UMIEJĘTNOŚCI W DNIU
25.06. 2014 R. ( ŚRODA)  W GODZINACH OD 10.00 DO 15.00.


UKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ III KLASY ZSZ
Newsy

Dnia 13.06.2014 r. naukę w Szkole Umiejętności zakończyła najstarsza klasa.  Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej z rąk wychowawcy.
Przed nimi jeszcze egzamin zawodowy...


IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ MŁODZIEŻY OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY 2014.03.30
Newsy

Dnia 30 marca 2014 roku w Centrum Kształcenia i  Wychowania OHP  w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Przez trzy dni organizatorzy we współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych  starali się zapewnić młodzieży miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 38 uczestnikom i ich opiekunom z całej Polski.


SZKOŁA UMIEJĘTNOŚCI NA NAGRANIU THE VOICE OF POLAND 2014.02.13
Newsy

13 lutego 2014  uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie uczestniczyli  w nagraniu programu muzycznego The Voice of Poland.

Gmach Telewizji Polskiej studia ATM w Warszawie oblegany był przez uczestników, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie a także przez rzeszę publiczności z różnych zakątków Polski.


REJONOWE ELIMINACJE W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.13
Newsy

13 lutego bieżącego roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie,  odbyły się rejonowe eliminacje „ Licealiady” w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w Dęblinie reprezentowali: Przemysław Powroźnik, Karol Budzyński i Michał Zabielski z klasy III M.


MISTRZOSTWA POWIATU LUBARTOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2014.02.11
Newsy

11 lutego 2014  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Mistrzostwach Powiatu w Halowej  Piłce Nożnej”. W zawodach wzięło udział cztery drużyny z powiatu lubartowskiego:

  • Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej,
  • II LO

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 2014.02.07
Newsy

Dnia 7 lutego 2014 r. uczniowie Szkoły Umiejętności uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – „ Licealiada”.  Nasi reprezentanci : Przemysław Powroźnik i Karol Budzyński zajęli I Miejsce w kategorii chłopców. Opiekunem drużyny Su był mgr Daniel Kisiewicz. W zawodach wzięły  udział drużyny z czterech lubartowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Losowe Fotografie