Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018

Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

Broszura Ministerstwa Edukacji Narodowej

Międzynarodową Inaugurację Roku Szkolnego 2017/2018

Szkoła Umiejętności w Lubartowie

zaprasza na

Międzynarodową Inaugurację Roku Szkolnego 2017/2018,

która odbędzie się w dniu 05.09.2017r. o godz. 11:00

w Szkole Umiejętności w Lubartowie ul. Kopernika 38B, Lisów 155A

Szkoła Umiejętności w Lubartowie

zaprasza na

Międzynarodową Inaugurację Roku Szkolnego 2017/2018

która odbędzie się w dniu 05.09.2017r. o godz. 11:00

w Szkole Umiejętności w Lubartowie ul. Kopernika 38B, Lisów 155A

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia  roku szkolnego odbędzie się 04 września 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 10.00 w Auli Szkoły Umiejętności.

Serdecznie zapraszamy!

„Szkoła Umiejętności” to tytuł nowego projektu, jaki od 1 lipca 2017 r. realizowany jest w Branżowej Szkole Zawodowej I Stopnia wchodzącej w skład Szkoły Umiejętności w Lubartowie.

„Szkoła Umiejętności” to tytuł projektu, jaki od 1 lipca 2017 r.  realizowany jest w Branżowej Szkole Zawodowej I Stopnia wchodzącej w skład Szkoły Umiejętności w Lubartowie.

Szkoła pozyskała dofinansowanie z Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Fundusze Europejskie, działanie 12.4 Kształcenie zawodowe. Fundusze te przeznaczone zostaną na podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w powiecie lubartowskim oraz uatrakcyjnią ofertę dydaktyczną SU. Wartość całkowita projektu wynosi 1 328 628,00 zł, z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej to 1 129 333,80  zł.

Ponad milion złotych dla uczniów SU

PONAD MILION ZŁOTYCH (1 192 628,00 PLN ) W CIĄGU DWÓCH LAT DLA UCZNIÓW SZKOŁY UMIEJĘTNOŚCI OD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SŁAWOMIRA SOSNOWSKIEGO

Szkoła Umiejętności w Lubartowie, poszerza ofertę edukacyjną poza podstawie programów realizację projektu „Kształcenie Zawodowe” – do którego jako jedyna szkoła w powiecie, została zakwalifikowana w pierwszej trójce szkół zawodowych województwa lubelskiego w konkursie dofinansowania szkolnictwa zawodowego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Z nami w nowe technologie

Z NAMI W NOWE TECHNOLOGIE

Mój zawód, moja przyszłość – mój sukces

Ranga szkolnictwa rośnie, a uczniowie coraz częściej dokonują wyboru szkoły dającej konkretny zawód. Aby na rynek pracy trafili fachowcy o umiejętnościach i profesjach, na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy, konieczne jest zaangażowanie pracodawców w proces kształcenia przyszłych zawodów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Umiejętności w Lubartowie

Dnia 23 czerwca 2017 r. w Szkole Umiejętności w Lubartowie, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Wręczone zostały świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz świadectwa promocyjne. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu narodowego . Cała społeczność naszej szkoły powitał właściciel – pan Krzysztof Woźniak, który dokonał podsumowania i podziękował młodzieży i nauczycielom  za rok wytężonej i ciężkiej pracy. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego wręczone zostały nagrody – za najwyższą średnią ocen oraz wysoką frekwencję.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 23 czerwca 2017 roku (piątek) o godzinie 10 .00 w Auli Szkoły Umiejętności.

Serdecznie zapraszamy!

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na 25 Biegu Solidarności
Szkoła Umiejętności w Lubartowie  na 25 Biegu Solidarności

Szkoła Umiejętności w Lubartowie  na 25 Biegu Solidarności

Uczniowie  Szkoły Umiejętności w dniu 3 czerwca 2017 r. brali czynny udział   w  25. Biegu Solidarności „ Lubelski Lipiec 1980”.  Za aktywną pomoc w organizacji oraz zaangażowanie  nauczyciela placówki – pana Daniela Kisiewicza wraz z uczniami w grupach WOLONTARIUSZY BIEGU, uczniowie otrzymali podziękowania i pamiątkowe medale.

DNI OTWARTE - 08.06.2017

Zapraszamy na

„Dni Otwarte w Szkole Umiejętności”

08.06.2017r.(czwartek) w godz.10:00- 13:00

Szkoła Umiejętności w Lubartowie na Targach w Kielcach „Przemysłowa Wiosna”.

W czwartek 30 marca uczniowie Szkoły Umiejętności w Lubartowie wraz z opiekunami uczestniczyli w Przemysłowej Wiośnie w Kielcach na Targach Druku 3D oraz obrabiarek, laserów i robotów przemysłowych.