Herb Szkoły
Ankieta
Czy podoba się wam nowa szata graficzna strony?

TAK

NIE

Wymiana linkami
Firma Produkcyjno - Handlowa Woźniak
Projekt MI-MK

X Mikołajkowe Marsze na Orientację
X Mikołajkowe Marsze na Orientację

 

 

6 grudnia 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie odbyły się X Mikołajkowe Marsze na Orientację.

W imprezie uczestniczyło 120 uczniów z pięciu szkół naszego miasta: Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałem gimnazjalnym, pod opieką pani Urszuli Żurawskiej i pana Sławomira Zdunka, Szkoły Podstawowej nr 4 z opiekunem panem Rafałem Pietruszką, Zespołu Szkół nr 2 z panią Moniką Jarosz oraz ze Szkoły Umiejętności z panią Elizą Gajownik.

 

Uczestnicy mieli za zadanie  odnalezienie  punktów kontrolnych (PK) na terenie Lubartowa oraz udzielenie poprawnych odpowiedzi na trzy pytania. Marsze odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: TD - szkoły podstawowe do klasy szóstej włącznie, TM - szkoły podstawowe: klasy siódme, ósme i odziały gimnazjalne oraz TJ - szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie Szkoły Umiejętności mieli do pokonania trasę o długości 4 km. Szkoła Umiejętności w Lubartowie w składzie - Oleg Khrusov, Dmytro Kleshch, Illia Melnyk w  kategorii TJ  zajęła III miejsce. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody.

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Losowe Fotografie