Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Umiejętności w Lubartowie.

Witamy Serdecznie.

Jesteśmy małą kameralną szkołą, w której każdy uczeń jest traktowany podmiotowo.

W trakcie nauki w naszej szkole uczniowie zdobywają wszechstronną wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie budowy, eksploatacji i naprawy współczesnych pojazdów samochodowych. Uczniowie zdobywają umiejętności praktyczne w dobrze zorganizowanych działach warsztatowych między innymi: obróbki ręcznej, obróbki mechanicznej i napraw samochodów. Absolwent naszej szkoły może pracować w przedsiębiorstwach posiadających własne bazy samochodowe oraz w przedsiębiorstwach obsługowo-naprawczych i diagnostycznych.

W naszej szkole znajdziesz:

• stałe kontakty wychowawców z rodzicami
  • wycieczki szkolne, obozy, zimowiska
  • udział w licznych imprezach kulturalnych
  • tradycyjne uroczystości szkolne
  • przyjemną atmosferę, a także bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne uczniów
  • życzliwych wychowawców.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w dniu 2 września 2019 roku o godz. 10.00 na auli  szkolnej.

Serdecznie zapraszamy!

DNI OTWARTE - 29.05.2019

Dzień otwarty w Szkole Umiejętności 29 maja 2019 r.  w godzinach od 10.00-15.00
Serdecznie zapraszamy.

Eliminacje powiatowe XlII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Eliminacje  powiatowe  XlII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 09 kwietnia 2019r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Lubartowie, odbyły się powiatowe eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Do eliminacji powiatowych w III grupie wiekowej - szkoły ponadgimnazjalne,  przystąpiło dwóch uczniów Szkoły Umiejętności:  Adam Grzesiak i Michał Woźniak. Adam Grzesiak zajął III miejsce w eliminacjach powiatowych XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". Gratulujemy!

Uczniowie na planie Koła Fortuny

Dnia 8 kwietnia 2019 r. grupa 50 uczniów ze Szkoły Umiejętności w Lubartowie, uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Celem wyjazdu był udział w nagraniu programu " Koło Fortuny". Młodzież ucząca się w SU brała udział w nagraniu 5 odcinków programu i pełniła rolę publiczności. Popularny program poprowadzili Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Uczniowie mieli możliwość przyglądania się kulisom powstawania programu w ATM Studio w Warszawie. Udział uczniów w "Kole Fortuny" został uwieczniony wspólnym zdjęciem z prowadzącymi.

42 Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Młodzież zapobiega pożarom

04 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lubartowie im. Jana Pawła II odbyły sie eliminacje miejskie 42 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie. Eliminacje przeprowadzono w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, klas VII i VIII,  gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Naszą placówkę reprezentowali: Adam Aftyka, Adam Grzesiak, Michał Woźniak.

W eliminacjach powiatowych Szkołę Umiejętności zaprezentują: Adam Grzesiak i Michał Woźniak.

Sukces Vadyma Bobczuka
Sukces  Vadyma Bobczuka

W dniu 03 kwietnia 2019 r. w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych chłopców, uczeń Szkoły Umiejętności w Lubartowie - Vadym  Bobchuk  zajął 10 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Memeoriał Ryszrda Kalbarczyka

Dnia 25 marca 2019 r. odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe w Leszkowicach. Szkoła Umiejętności w Lubartowie zajęła III miejsce w Memoriale Ryszarda Kalbarczyka w powiatowym drużynowym biegu przełajowym.  Awans do zawodów rejonowych uzyskał uczeń Vadym Bobczuk z klasy pierwszej.

Wiosenne marsze na orientację

Pierwszego dnia wiosny - 21 marca 2019 r.  uczniowie Szkoły Umiejętności  w Lubartowie uczestniczyli w X edycji Wiosennych Marszy na Orientację zorganizowanych przez SKKT Azymut z II LO w Lubartowie. Uczniowie przy pomocy map mieli za zadanie odnaleźć rozmieszczone na trasie punkty kontrolne. Każdej z grup udało się szczęśliwie dotrzeć do celu.

Pamięci żołnierzy wyklętych
Pamięci  żołnierzy  wyklętych

03 marca 2019r.  odbyła się kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Impreza ma na celu kultywowanie  pamięci o Żołnierzach Wyklętych oraz rozwój postawy patriotycznej. Młodzież ucząca się w Szkole Umiejętności w Lubartowie brała czynny udział jako wolontariusze w obsłudze trasy biegowej.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia  18 grudnia  2018 r. uczniowie Szkoły Umiejętności uczestniczyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym  chłopców – „ Licealiada”.  Nasi reprezentanci : Valentyn Kuzminchuk, Bohdan Melnyk, Oleksandr Shevchuk zajęli IV Miejsce w kategorii chłopców. Opiekunem drużyny SU był   pan Leszek Łotys.